Öne Çıkanlar Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı Zonguldak Valisi Ahmet Çınar Altan Akçakese Zonguldak Türkali Köyü

Kavgalar Yönetim Listelerine yansıdı...

CHP İl Başkan adayı Umut Başoğlu’nun Yönetim, Disiplin ve Kurultay Listesi şöyle;



Serpil Akçıl



Merve Aslan



Muhammet Aslan



Volkaç Alkaç



Fatih Ala



Fırat Birkan



Olcay Can



Zeki Esen



Eylem Ertuğrul



Hakkı Güney



Murat Gürdal



Erdem Hacıoğlu



Hüsnü Hazır



Gülcan Karadeniz



Öznur Kılıç



Osman Kıransoy



Cengiz Koşar



Mehmet Mocan



Muazzez Özkan



Faruk Özkol



Asiye Sarı



Muzaffer Soyer



Cemal Şahin



Önder turan



Agah Yazıcıoğlu



Şaban Yeten



Fikret Yılmaz



Murat Yüce



 



Yedek Üyeler:



Oktay Albuz



Hüseyin Dankal



Şenduran Altuntaş



Muharrem Çilek



Bayram Dereli



Savaş Toprak



İsmail Kaya



Devrim Dural



Niyazi Yaman



Metin Demirci



Uğur Dikenli



Tunay Bir



Nejat Küçükkaya



Sezgin Ertuğrul



Gürkan Kaçar



Hüseyin Duman



Ali Çetin



Recep Koç



Ayhan Turnay



Hayrullah Dağlıoğlu



Kenan Keskin



Barış Tağrıkulu



Faik Marangoz



Yılmaz Partlak



Emine Özel



Murat Sivri



Atakan Ekmekçi



Oğuz Karagöz



 



Disiplin Kurulu Üyeleri;



Selim Cansızoğlu



Erol Çakar



Sezgin Gültepe



Halil Kodaman



Yüksel Parmak



Şenol Şanal



Harun Yücel



Ercan Yüksel



 



Yedek Üyeler:



İsmail Durdu



Hüseyin Darıcı



Özgür Akgöz



Serkan Özkol



Serkan Çeliktal



Furkan Çakır



Türker Mankal



Turan Şahin



Yüksel Ermiş



 



Kurultay Delegeleri:



  1. Cengiz Bank


  2. Umut Başoğlu


  3. Şengül Burgucu


  4. Yaşar Bükrü


  5. Gökhan Demirtaş


  6. Necla Karademir


  7. Sertan Ocakçı


  8. Cem Oktay


  9. Nuri Tekin


  10. Neriman Posbıyık




 



Halil Furat’ın listesi:



  1. Güvenç Altuğ


  2. Ahmet Ateş


  3. Sevgi Ayvacık


  4. Şenol bekar


  5. Şinasi Bekar


  6. Birsen Demirbağ


  7. Erol çakar


  8. Fatma Demirci


  9. Murat demirsoy


  10. Tuğçe Durmuş


  11. Yalçın Erdemir


  12. Baki Erdoğan


  13. Saim Ergün


  14. Aktaş Güliz


  15. Selahattin Günaydın


  16. Zeki Hazoğlu


  17. Refik Karaduman


  18. Erdinç Kargidan


  19. İrfan Kılıçaslan


  20. Hüseyin Koçan


  21. Onur Okan


  22. İdil Papila


  23. Kemal Sarıtaş


  24. Neriman Tancan


  25. Turgay Tezel


  26. Nazire Usta


  27. Osman Yeniköy


  28. Arzu Yiğit




 



Kurultay Delegeleri;



Adnan Akgün



Adil Ateş



Mustafa Aydın



Yaşar Balcı



Kübra Cansızoğlu



Işıl Demirtaş



Halil Furat



Bülent Kantarcı



Buket Müftüoğlu



Fikret Zaman
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner3

banner9