Devrek’te 6 isim aday adayı oldu!..

 

31 Mart 2019 ta­ri­hin­de ya­pı­la­cak olan yerel se­çim­ler­de Dev­rek Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı­na Aday Aday­lı­ğı için 6 İsim mü­ra­ca­at­ta bu­lun­du.

Ak Parti Dev­rek İlçe Baş­ka­nı Ser­dar Ke­le­bek ya­pı­lan baş­vu­ru­la­rı ala­rak bütün aday Aday­la­rı­na ha­yır­lı olsun di­lek­le­rin­de bu­lun­du.

 Mev­cut Be­le­di­ye Baş­ka­nı Mus­ta­fa Se­mer­ci’nin Ak Parti Genel Mer­ke­zi­nin Be­le­di­ye Baş­kan­la­rı­nın aday ol­ma­sı için mü­ra­ca­at­ta bu­lun­ma­la­rı­na gerek yok­tur açık­la­ma­sın­dan sonra Se­mer­ci’nin ye­ni­den aday aday­lı­ğı­nın devam et­ti­ği sü­reç­te, Ak Parti Dev­rek İlçe Baş­kan­lı­ğı­na gi­de­rek, Dev­rek Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı Aday Aday­lı­ğı baş­vu­ru­su yapan isim­ler şun­lar: Ak Parti İl Genel Mec­lis Üyesi Vacit Dur­du­baş Ak Parti İl Genel Mec­lis Üyesi Özcan Öz­me­kik Ak Parti Dev­rek Be­le­di­ye Mec­lis Üyesi Mus­ta­fa Ka­ra­el­mas Be­le­di­ye Emek­li­si Veteriner Hekim Muh­sin Dede İşa­da­mı İlkan Abalı Avu­kat Er­do­ğan Ak­ça­be­len Öte yandan başvuruların 12 Kasımda sona ereceği belirtilirken son gün olan Pazartesi günü Devrek İlçe Başkanı Serdar Kelebek ile İl Başkan Yardımcısı Sezai Bükrü’nün de aday adaylığı için müracaat edecekleri söyleniyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Devrek li 4 yıl önce

Bu devrek te ne var bu kadar aday bolluğu var ,koskoca ile bile aday çıkmadı daha