CHP'li hain, Başkanvekili seçimlerinde partisine oy verdi... CHP'li hain, Başkanvekili seçimlerinde partisine oy verdi...

CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Av. Umut Orhan yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz üzere yerel seçim sürecini geride bıraktık. Öncelikle seçim sonucunun tüm vatandaşlarımıza ve Zonguldağımıza hayırlı olmasını diliyorum. Cumhuriyet’in 100. Yaşında Zonguldak’ta yeniden Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını dalgalandırabilmek çok gurur verici bizler için.

Örgütümüzün bu süreçte önem verdiği konulardan biri de seçim ve sandık güveliği idi. Bu konuda yetkili Genel Başkan yardımcımız Sayın Av. Gül Çiftçi ve ekibi ile birlikte koordineli olarak çalıştık. Seçim ve sandık güvenliğini sağlamak için çok büyük bir ekip kurduk. Her sandığa en az 1 kişi olmak üzere müşahit ataması yaptık. Her okulda görevli olarak bina sorumlularımız ve bilişim sorumlularımız vardı. Seçim günü onlarla birlikte her okulu tek tek takip ettik. Seçim bittikten sonra gelen sonuçları takip eden ve veri girişini yapan bilişim sorumlularımız vardı. Benimle birlikte sahada aktif olan ve sürece destek veren avukatlarımız vardı. Görevli olan herkese parti okulu eğitmenimiz tarafından eğitimler verildi. Tüm bunların yanında bu ekibin asıl mimarı olan gece geç saatlere kadar çalışıp emek veren azimli bir ekibimiz vardı. Her türlü olumsuzluğa rağmen biz hep birlikte inandık, hep birlikte çalıştık ve hep birlikte başardık. Biz kocaman bir aileyiz. Bu başarı hepimizin. Sürece katkı sağlayan, emek ve destek veren, gerek sahada gerekse de içeride çalışan ve yüreğini ortaya koyan herkese çok teşekkür ederim. Hepiniz iyi ki varsınız!” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi