CHP Kilimli İlçe Teşkilatı Başkanlığına adaylığını açıklayan Erol Sarıal’ın adaylık açıklamasına katılan Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün partililere seslenerek; ‘Birbirimizi sevmek zorunda değiliz ama birbirimize saygı duymak zorundayız’’ dedi.

ÜLKEDE TEZATLIKLAR YAŞANDIĞINI GÖRÜYORUZ

Akgün konuşmasında; ‘’Ülkemizde şu an tezat ve çelişkili durumlar yaşıyoruz. Çiftçiler borçlarını ödeyemez durumda iken Ziraat Bankası simitçiyi, pastaneciyi kurtarma operasyonuna girişiyor. Simitçiye 500 milyon dolar verip kurtarmaya çalışanlar para yok diyerek 50 milyon dolara tank palet fabrikasını Katar’lılara satıyorlar.

BİRBİRİMİZE SAYGI DUYMAK ZORUNDAYIZ

İllaki seçim olacak ve sandık önümüze gelecek. Her ne kadar iktidar partisini eleştiriyor olsak da CHP olarak bizlere de çok önemli işler düşüyor. Kongre süreçlerinde farklı adaylar çıkabilir ve bu yüzden tatsız olaylar yaşanabilir ama biz egolarımızı ve kişisel kinlerimizi bir tarafa bırakarak birbirimizi sevecek ve saygıyla kenetleneceğiz.

Birbirimizi sevmeyebiliriz ama birbirimize saygı duymak zorudnayız. Birlikteliği sağlayamadıktan sonra başarılı olamayız’ dedi

Editör: TE Bilisim