CHP’li Belediye başkanlarının söylem eylemlerinin farklı olduğunu söyleyen MHP Kozlu İlçe Başkanı Karaali, “CHP Halkımızı 30 Haziranda Gebzeye mitinge davet edip ekonomik durumu ve zamları eleştirdi ve GEÇİNENİYORUZ pankartları taşıdı.

Zonguldak'ta yasadışı silah ticareti operasyonu kamerada Zonguldak'ta yasadışı silah ticareti operasyonu kamerada

Ama üzerinden birkaç gün geçmeden Halkımızı mitinge davet eden hatta ücretsiz otobüs kaldıran CHP'nin Kozlu ve Zonguldak belediyeleri Vatandaşların temel ihtiyacı olan içme suyuna CHP meclis üyelerininde oyları ile enflasyonun üzerinde zam yaptı.

Aynı belediyeler daha önceki meclis toplantilarinda yine CHP'li meclis üyelerinin oyları ile şimdiye kadar ücretsiz olan otopark alanlarından ve sahillere girişlerden 50 TL ücret almaya karar vermiş, hatta plajlarda şemsiye ve şezlong fiyatlarinada faiş zam yapmisti. Yaşanan örneklerdende anlaşılacağı üzere söylemler ve eylemler arasında büyük uçurumlar var. Hem Zonguldak hem Kozlu CHP'li belediyeleri  göreve geleli daha bir kaç ay olmasina rağmen ilk iş olarak  vatandaşın cebine el atarken bir tataftanda mitinglerle tribünlere oynamayı ihmal etmiyor. CHP'li Zonguldak ve Kozlu belediyelerini zaten ekonomik olarak zor günler geçiren vatandaşlarimizin  temel ihtiyacı olan içme suyu fiyatlarını makul seviyelere çekmeye ve samimiyete davet ediyoruz” dedi.

Editör: Haber Merkezi