Şehir Mezarlığında mevlid okutuldu... Şehir Mezarlığında mevlid okutuldu...

Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’in yayın Moderatörlüğünü yaptığı, Haber Hayat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Doğan Gönüllü’nün ise soruları ile konuk Gazeteci olarak katıldığı  “Seçime Doğru” programında konuşan Bozkurt, “ Görev sürem bittiğinde geride is değil iz bırakan siyasetçi olmayı arzu ediyorum. Başka bir gayem yok. Söylem değil, eylemden yanayım.” dedi.

İÇİMDEKİ HİZMET AŞKI ÜST SEVİYEDE 
İlçe başkanlığı sürecinde bölge sorunlarına hâkim olmasının avantajlarını ilk 9 aylık döneminde değerlendirdiğini   söyleyen  Bozkurt, “ Yeni bir ortama adapte olmak kolay değil. İçimde olan hizmet aşkı ile üst seviyede gayret göstererek çözülmesi çok önceden gereken ancak bugüne kalan sorunları çözme ve  hedeflere ilerleme noktasında hızlı giriş yaptım. Haftanın 3-4 günün ya bakanlıklarda ya da genel müdürlüklerdeyim. Azami gayret göstererek birçok sorunu aşma noktasında muhaffak olduk. ”dedi
İBRAHİM BEYLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

İlçe Başkanlığı döneminde Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer’in siyasi işlerden sorumlu başkan yardımcılığı görevini yürüttüğünü hatırlatan Bozkurt, “ Genel Merkezin aday takdiri İbrahim beyden yana oldu. Temel hedef Ereğli’ye hizmet etmek.  Aday İbrahim Bey değil başka bir arkadaşımızda olsaydı aynı azimle çalışırdım. Bugün de uyum içinde çalışıyoruz. 31 Mart akşamında inşallah hedefe hep birlikte varacağız . şeklinde konuştu.
MHP İLE İTTİFAK YAPMAYI GÖNÜLDEN İSTEDİK 
Bozkurt, Gönüllü’nün Ereğli’de MHP ile ittifak yapılmaması ve buna ilişkin Başkan Adayı İlkay Özdemir’in “ İttifakı AK Parti istemedi”  sözlerini hatırlatması üzerine Bozkurt, “Ereğli’de MHP ile ittifak konusunda istememe gibi bir şey söz konusu değil. Genel Merkezle görüştüm Gönülden istedik , bu anlamda mücadelemizde oldu.” ifadelerine yer verdi.

EREĞLİ YEREL YÖNETİMDE HİZMETE SUSADI !

Canlı yayında “Ereğli için, Zonguldak için canımızı başımızı ortaya koyarız. Ereğli’ye olan gerçek aşk bizde .” ifadelerini kullanan Bozkurt,  “Ankara boyutunda İbrahim beyin yanında olacağım. Yerel yönetim anlamında hizmete susayan Ereğli değişimi kısa sürede görecek.”dedi. 
ARTIK 81 YAŞINDA EMEKLİ OLUP TORUN SEVSİN 

Mevcut Başkan CHP Adayı Halil Posbıyık’ın artık 81 yaşına geldiğini söyleyen Bozkurt, “Ereğli’ye faydası yok.  81 yaşında emekli olma zamanı geldi. İlk dönem olumlu işler yaptı, sonrasında hizmet yok. 1989’da Ruhi Cöbekoğlu 66 yaşında iken artık bırak diyordu. 66 nerde 81 nerde,  yaşlandı artık torunlarını sevmeli. Diğer  partiye bakıyoruz, Kuzen Sesli’yi tanımıyorum, önceki dönem Murat Sesli aday değil. “şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi