ZONSİAD Başkanı ve AK Parti 28. Dönem 4. Sıra Zonguldak Milletvekili İş insanı Nejdet Tıskaoğlu’nun Çaycuma OSB’de bulunan Elcab Kablo fabrikasını ziyaret eden AK Parti Gökçebey Belediye Başkan Adayı Erkan Soner Kodaman, fabrika işçilerinden destek istedi.

Zonguldak’ta bir kişi aşırı sıcaklıklar nedeniyle fenalaştı.... Zonguldak’ta bir kişi aşırı sıcaklıklar nedeniyle fenalaştı....

Adayına destek isteyen Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, “AK Parti Gökçebey Belediye Başkan Adayımız Sayın Erkan Soner Kodaman ve teşkilat mensubu arkadaşlarımızın katılımı ile Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet  gösteren Elcab Kablo firmamızda bizleri ziyarette bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Erkan Soner Kodaman’a ve teşkilat mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Millete ve memlekete hizmet yolunda Allah yâr ve yardımcısı olsun. AK Parti Gökçebey Belediye Başkan Adayımız Sayın Erkan Soner Kodaman ve teşkilat mensubu arkadaşlarımızın ile birlikte Gökçebeyli hemşehrilerimiz ile buluşmaya devam ediyoruz. El ele, gönül gönüle ve hep birlikte büyük ve güçlü Zonguldak için inanmaya devam!” dedi.

Editör: Haber Merkezi