İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli’nin Belen Mahalle Toplantısı mitinge döndü. Vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, “15 yıl sonra Belen Mahallesi’ne geldiğini ve hala kendisinin döktüğü asfaltın durduğunu söyledi. 

Motosikletten savrularak kamyonetin altında kalan 2 kişi yaralandı Motosikletten savrularak kamyonetin altında kalan 2 kişi yaralandı

Sesli burada yaptığı konuşma da şu ifadelere yer verdi; “15 sene sonra Belen’e geliyorum, daha benim döktüğüm asfaltla duruyorsunuz. 2009’dan, 2024 yılına kadar toplam 120 bin ton asfalt dökememişler. Ben 20 ayda 120 bin ton asfalt dökerek Ereğli tarihinin rekorunu kırmıştım. Ereğli tarihinde ilk defa öğrencilerimize burs verdik, bizden önce yoktu, bizden sonra da olmadı. Ama ekip arkadaşlarımızla beraber göreve gelir gelmez şehri dışına okumaya giden öğrencilerimize her ay düzenli olarak 5 bin TL burs vereceğiz. Ayrıca benim vatandaşlarımın ayağı çamura değmeyecek, asfaltsız mahalle kalmayacak. Birde belediye başkanlığım döneminde tarihin en büyük kültür gezisini yapmıştık, şimdi kadınlarımız hazır olun ekip arkadaşlarımla birlikte göreve geldiğimizde Mayıs Ayı’nda istikamet Çanakkale.  

Sizin sorunlarınız çok iyi biliyoruz. Mahallenizin etrafı çöp yığını olmuş, Belen’i pırıl pırıl yapacağız. Gençlerimize saha yaparak, gençlerimizin spor yapmalarını sağlayacağız. Ayrıca imar, iskan, ruhsat, revizyon ve 18 uygulaması ile kim mağdur olduysa herkesin mağduriyeti giderilecek. Belediye kimsenin ortağı değildir, herkesin hakkını vermek zorunda. Sahilimiz yapılacak, festivalimizi en güzel şekilde yapacağız ama mahallelerimize de hizmeti eksik etmeyeceğiz.  Türkiye’nin en büyük festivalini de yapacağız, merak etmeyin. 

Belediyeye geldiğinizde derdinizi anlatacağınız zaman, karşınızda beni bulacaksınız. Her iki adayda  bana saldırıyor. Birbirlerine saldırmaları lazımken. Neden bize saldırıyorlar çünkü biliyorlar çünkü Murat Sesli seçimi kazanacak.”

Editör: Haber Merkezi