Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Türkiye Taşkömürü Kurumu(TTK) Maden Makineleri ve Türkiye Taşkömürü Kurumu(TTK) Satın Alma Daire Başkanlığını ziyaret etti.

2024 Yılı Mesleki Gelişime Yönelik Teknik Destek Programı ilan edildi 2024 Yılı Mesleki Gelişime Yönelik Teknik Destek Programı ilan edildi

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli yerel çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Başkan Adayı Dereli, Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ve partililerle beraber Türkiye Taşkömürü Kurumu(TTK) Maden Makineleri ve Türkiye Taşkömürü Kurumu(TTK) Satın Alma Daire Başkanlığını ziyaret etti.

Personellerle biraya gelen Başkan Adayı Dereli, “Yeni bir Zonguldak için bu yola çıktık. Zonguldak değişim istiyor. Bizlerde değişime kulak vererek bu göreve talip olduk. Zonguldak yaşılanabilir bir kent olmaktan çıkmış. Halk otobüsü, kanalizasyon altyapı gibi bir çok sorun var. Bizler bu sorunları çözümleri için 41 projeyle bu yola çıktık. Emeklilerimiz ve ihtiyaç sahipleri için tanzim satış Tırları getirmek istiyoruz. Halk ekmek açmak istiyoruz. Bizlere destek verdiğinizde takdirde bu değişimi göreceksiniz”dedi.

Editör: Haber Merkezi