Tüm dünyayı, insanlığı etkisi altına alan Corona Virüsü salgınında Zonguldak’ın yükünü çeken Atatürk Devlet Hastanesi’nin Başhekimi Opr. Dr. Hasan Tosun, bu süreçte hastaneye ve sağlık çalışanlarına destek veren kişi ve kurumlara teşekkür etmeyi sürdürüyor.

Hastaneye bağış yapan CHP Milletvekiline teşekkür eden Başhekim Tosun, doktor arkadaşı Zonguldak Ağız Diş Başhekimi Emre Erbaycu’ya da teşekkür etti.

Sosyal medya hesabından teşekkür eden Başhekim Tosun;

Dünkü teşekkürlerimde unuttuğum ki daha da fazlası çıkacaktır ,bugün devam edeyim .

1-Sayın Vekilimiz ,DENİZ YAVUZYILMAZ hastanemize 1050 adet tulum ve önlüğü bizzat eliyle teslim etti bunu belirteyim .Bu yardımı ZONGULDAK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ MEZUNLARI ARKADAŞLARIYLA BERABER ORGANİZE ETTİĞİNİ BELİRTTİ ,benim hatam kabul ediyorum,sürecin yorgunluğu ile atladım .Sayın Vekilimize ve özelikle ZAAL LİSESİ MEZUNLARI ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM.

2- Çok yakın olarak gördüğüm için belki unuttuğum ,ACİL ihtiyaçlarımız için dükkanı kapalıyken 2-3 kez açtırıp ücretsiz aldığımız inşaat malzemeleri için (yekünü az değil) Sayın ESAT TÜRK dostuma çok teşekkür ederim.

3-Hastanemiz Mühendisi ,Yaşar Karaman ‘ın bilgim dahilinde başlattığı Hastanemiz çalışanlarına Ramazan Kolisi bağışına katkı sağlayan Zonguldak esnafları ve Belediye Başkanımız.
Sayın Dr.ÖMER SELİM ALAN
Sayın ALAATTİN KURNAZ
Sayın İSMAİL AYDOĞAN
Sayın HÜSEYİN BEKTAŞ
Sayın SUAT VELİOĞLU
Sayın RAMAZAN ERGÜL
Sayın SAVAŞ ÇİLOĞLU aracılığı ile
İSTANBUL MERKEZLİ ZONSİAD

4-Pandemi sürecinde kendi istekleriyle filyasyon ve sürüntü almada çalışan Zonguldak Ağız Diş Başhekimi Emre Erbaycu ‘nun katkılarıyla ,

Dt Cemil Kerim Aldemir
Dt Ömer Faruk Baki
Dt Fatih Ayhan
Dt Yasin yesir Alioğlu
Dt Burak Karaman

Çok çok teşekkür ederim.

Editör: TE Bilisim