Merkez, Kilimli ve Devrek'e Salon ve Yüzme Havuzu için ek protokolü imzalandı... Merkez, Kilimli ve Devrek'e Salon ve Yüzme Havuzu için ek protokolü imzalandı...

 “Pazarda olduğunuzu söylediler, sizi görmeye geldim. Ben normalde pazara gelmem. Yüzünüzdeki iyi niyeti görüyorum. Dualarımdasınız, Okuduğum da Kur-andasınız. İnşallah bu mübarek ramazanın hürmetine seçilirsiniz. 1 Nisan’da inşallah sizin bayramınızı kutlamayacağız.  2 Nisan’da doğum günümü kutlayacağım” diyen adının Duygu olduğu öğrenilen genç kadına Tahsin Erdem ve eşi Hande Erdem doğum günü sürprizi yaparak evinde ziyaret etti.

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Selim Alan karşısında seçimi % 54,52 oy oranı (30 bin 256) alarak % 16,92 (9 bin 387) oranında fark atan Tahsin Erdem ve eşi Hande Erdem’i görünce şaşıran Duygu hanım, duygulu anlar yaşadı. Tahsin ve Hande Erdem, 45 yaşına giren Duygu hanımla birlikte doğum günü pastasını kesti. Erdem ailesine teşekkür eden genç kadın, "45 Yaşına girdim, bu güne kadar aldığım en güzel hediye oldu" diyerek Tahsin Erdem'i kutladı.

Editör: Haber Merkezi