Bakan Yardımcısı,  çöken yolu inceledi... Bakan Yardımcısı, çöken yolu inceledi...

Golden Palm Mag tarafından düzenlenen 10. EMPCLINICS Golden Palm Awards, bu gün  Zorlu Center Raffles Hotel’de gerçekleştirildi. Bir çok ünlünün katıldığı ödül töreninde Zonguldaklı Gazeteci Cem Küçük, ‘En iyi sabah programı’ ödülüne layık görüldü. 

ZONSİAD Başkanı, Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı, AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı ve Zonguldak’ın yerli ayakkabı markası  HOCİN’in kurucu ortaklarından Nejdet Tıskaoğlu’nda katıldığı ödül töreninde Gazeteci Cem Küçük, ödülü madenci kenti Zonguldak’a atfetti. Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Küçük, “Zonguldaklı bir madencinin oğlu olarak bu ödülü madencilere ve memleketim Zonguldak’a atfediyorum” dedi.
Ödül törenine eşlik eden ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu,  “Sevgili dostlarım Sayın Cem Küçük ve Mehmet Aydın’ın ödül törenlerine Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Osman Uğurlu ile birlikte katılım sağlayarak bu anlamlı günlerine tanıklık ettik. Hayallerinizin peşinden hiç yılmadan, sonunun zaferlerle çaba ve özveri ile emek vererek bunu hak ettiniz. Hayatınızda İnandığınız yolda her zaman daha büyük başarılara imza atmanız dileğiyle. Sizleri tebrik ediyorum” dedi.