İki otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı İki otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı

Bu akşam üzeri Kozlu ÖZSÜT’te bir araya gelen ittifak ortalarından AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, “Mesele Memleket... Söz konusu Memleket ise Gerisi Teferruattır. Cumhur ittifakı ortağımız MHP İl Başkanımız Sayın Mustafa Öztürk ile şehrimiz üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Niyet Hayr Akıbet Hayr” notuyla paylaşımda bulundu.


MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk ne demişti?
“Her platformda ve her ortamda Ak Parti olarak ilimizdeki 25 belediyenin 25 ine de talip olduklarını beyan eden Ak Parti İl Başkanı ve milletvekillerimiz maalesef Cumhur İttifakı ruhuna aykırı hareket edip, yaralamaktadırlar.
Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin emir ve talimatlarıyla, şu ana kadar bizler hep Cumhur İttifakı’nın yanında olduk. 15/11/2023 tarihi itibariyle Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz Bey ile yapmış olduğumuz istişare sonucunda, Zonguldak ilindeki 25 belediyenin 25 ine de talip olduğumuz açıklıyorum. Zaten yaklaşık 3 aydır ev ev, sokak sokak yerel yönetimler seçimi için çalışmalarımız devam etmektedir. Aday adaylarımızla her belediyede varlığımızı fark edilir bir şekilde göstereceğiz. Bundan hiçbir gönüldaşımızın şüphesi olmasın.Zonguldak’ımız için en hayırlı olanın gerçekleşmesini diliyorum.”