Soğuksu-Acılık yolunda sona gelindi Soğuksu-Acılık yolunda sona gelindi

Cumhuriyetimizin 100.yılına özel planlanan , "100.Yılda Her Sınıf 100 Ağaç Dikiyor" Twinning sosyal sorumluluk projesinin Zonguldak sorumlusu Zonguldak İlkokulu Sınıf Öğretmeni Şadiye Ö. Çetin güzel bir çalışmaya imza attı.

Orman İşletmesi İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile Kozlu Kızılcakese Köyü Orman Müdürlüğü Fidan dikim alanında gerçekleştirilen etkinliğe, Orman İşletmesi İl Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Selçuk Büyükyılmaz,     Orman İşletme Müdürlüğü personeli Fatih Kuba, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Adem Güneş, Zonguldak İlkokulu, Dr. Derviş Nihat Arkat İlkokulu, TOBB Uzun Mehmet İlkokulu, Uzun Mehmet  METAL Okulu idareci, öğretmen, öğrenci ve velileri katıldı.

Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları, öğretmen, öğrenci ve velilerin fidanla toprağı buluşturduğu projede Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel yazılmış marşlar okundu.  Fidan dikimi sırasında simit ve ayran ikram edilirken mıntıka temizliği yapan öğrenciler, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti olan Cumhuriyetimizin anısına diktikleri fidanların kök salacağını söylediler.