Fevkani'de son durum: İstasyon ayağı kaldı Fevkani'de son durum: İstasyon ayağı kaldı

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Üniversitenin farklı bölüm ve programlarında öğrenim gören Filistinli öğrencilerle bir araya geldi.
Üniversite Konukevinde gerçekleştirilen görüşmede, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Servet Karasu, Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Saniye Yayalar, SKS Daire Başkanı Feray Çiçek de yer aldı. ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Üniversitede öğrenim gören Filistinli öğrencilerle bir süre sohbet ederek Filistin’de yaşanan durumu değerlendirdi, onların talep ve isteklerini dinledi.


Filistin’de yaşanan dramının insanlık dışı olduğunu ve İsrail’in sivil halkı canice katlederek soykırım yaptığını dile getiren Rektör Özölçer, Filistin’in yanında oldukları mesajını verdi. Kapılarının sonuna kadar Filistinli öğrencilere açık olduğunu dile getiren Özölçer, “Bizler Üniversite olarak tüm imkânlarımızla her zaman yanınızdayız. Bir sıkıntınız, istediğiniz olursa her zaman kapımız sizlere açıktır. Bizler de sizin aileniziz, kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyin.” dedi.
Filistinli öğrenciler ise kendilerine verdiği destekten dolayı Rektör Özölçer ve Üniversite yönetimine teşekkür etti.