Belediye Başkanı ve kardeşi kavgaya karıştı: Ortalık savaş alanına döndü… Belediye Başkanı ve kardeşi kavgaya karıştı: Ortalık savaş alanına döndü…

Gülüç Pazaryeri mevkiinde düzenlenen iftar programına Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Ak Partili önceki dönem Milletvekilleri Fazlı Erdoğan, Faruk Çaturoğlu, Ak Partili il genel meclis iyeleri ve meclis adayları, partililer ve Gülüç’lü vatandaşlar katıldı.

Yoğun katılımın sağlandığı İftar programında konuşan Ak Parti Gülüç Belde belediye başkanı İsmail Yılmaz, 31 Mart akşamı zafer kutlaması yapacaklarını ve Gülüç Belediyesini Ak Partili belediyelere kazandırarak güzel hizmetlere imza atacaklarını kaydetti.

Ak Parti Önceki dönem milletvekilleri Fazlı Erdoğan ve Faruk Çaturoğlu’da Gülüç’lü vatandaşlardan Kerim Sönmez’e destek istedi.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt’ta konuşmasında Kerim Sönmez’in her zaman yanında olduklarını ve Ankara’da hizmetleri için çalışmaya hazır olduklarını kaydetti.

 Okunan ezanın ardından oruçlar açıldı. Ak Parti Gülüç Belde belediye başkan adayı Kerim Sönmez, beraberinde Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Ak Parti Gülüç Belde başkanı İsmail Yılmaz, Ak Partili önceki dönem Milletvekilleri Fazlı Erdoğan, Faruk Çaturoğlu, Ak Partili il genel meclis iyeleri ve meclis adayları ile birlikte masaları selamladı.

Saaffeetbozkurt

Editör: Haber Merkezi