Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, emeklilere müjde vererek, “Emeklilere suyu bedava vereceğim. Zonguldak’ta emekliye ucuz ekmek satacağım. Zonguldak’ta tanzim satış mağazası açacağım. Zonguldak emeklilerin temel gıda ürünlerini kolaylıkla almalarını sağlayacağım”dedi.

Zonguldak Kömürspor’u da Süper Lige çıkartacağını ifade eden Başkan Adayı Dereli, “Görev bana nasip olurda verilirse Zonguldak Kömürspor’u 3 yıl içerisinde Türkiye Süper Lige çıkartacağım. Bunu nasıl yapacaksın ? derseniz, Zonguldak’a çok büyük bir firmanın finansörü ile anlaşacağım”

‘Emeklilere suyu bedava vereceğim’

Emeklilere her konuda destek olacaklarını ifade eden Başkan Adayı Dereli, “Emeklilere suyu bedava vereceğim. Zonguldak’ta emekliye ucuz ekmek satacağım. Zonguldak’ta tanzim satış mağazası açacağım. Zonguldak emeklilerin temel gıda ürünlerini kolaylıkla almalarını sağlayacağım. Zonguldaklı işadamlarıma gidip fon oluşturup ihtiyacı olan vatandaşlarımıza onurunu kırmayıp onlara yardımcı olacağım. Refahyol döneminde Erbakan hoca döneminde bizim vermiş olduğumuz zamlarla halen emekliler geçinmekte ve milli görüşçülere teşekkür etmekte. Biz emeklilerimize her zaman samimi ve içten davrandık. Bunlar çok rahat yapılır. Gece gündüz o belediyenin ışıklarını söndürmeyeceğim”şeklinde konuştu.

‘Sıra Zonguldak’ın parsel parsel satılmasına geldi’

Zonguldak bir imar çalışması yapılması gerek. Zonguldak’ın teknik ve geçiş sorunlarından kaynaklı. Bakın itirazlar var diyorsunuz. Bu yapılmış olan imar çalışmalarının hepsi iptal olacak. Hazinenin arazisi. Ankara’daki insanlarla mı imar planları yaptıracaksın? Zonguldak Belediyesinde imar planı yapacak kimse yok mu? Belediyede personellerle bu işi yapsana. Sıra Zonguldak’ın parsel parsel satılmasına geldi. Çok büyük bir rant var. Çok büyük bir rantsal alan var”diye konuştu.

Burhan Sezgin, silah gösterdi! Burhan Sezgin, silah gösterdi!

‘Zonguldak Kömürspor’u Süper Lige çıkartacağım’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli Zonguldak Kömürspor’u Süper Ligi çıkartacağını söyleyerek, “Görev bana nasip olurda verilirse Zonguldak Kömürspor’u 3 yıl içerisinde Türkiye Süper Lige çıkartacağım. Bunu nasıl yapacaksın ? derseniz, Zonguldak’a çok büyük bir firmanın finansörü ile anlaşacağım. Zonguldak Kömürspor’un şuan göğüs reklamı bile yok. Zonguldak’ta dolayısı ile kimse taşın altına elini sokmuyor. Siyaset grubu var herkes kendi derdine düşmüş. Ziyaretlerimiz ile desteklere biz şuandan başladık.”