Selden etkilenen Roman vatandaş için tahsis edilen konteyner kentin açılışı yapıldı.AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Devrek’in Çaydeğirmeni Beldesinde selden etkilenen roman vatandaşlar için tahsis edilen konteyner kentin açılışını yaptı.
Milletvekili Avcı, “Geçtiğimiz temmuz ayında Zonguldak’ımızda gerçekleşen sel felaketi sonucunda ilimiz genelinde maddi hasar meydana gelmişti. Bizlerin takipleri, İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’nın talimatları doğrultusunda, selin yaralarını hızla sarmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda; Çaydeğirmeni’nde sel sebebiyle evleri zarar gören Roman Kardeşlerimize, tahsis edilen konteyner kentin açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık.
İl Başkan Yardımcılarımız Halil Yılmaz ve Şenol Kundakçıoğlu, Devrek İlçe Başkanımız İsmail Cimbir, Çaydeğirmeni Belediye Başkanımız Satılmış Gebeş ile teşkilat mensuplarımızla birlikte, Çaydeğirmeni Beldemizde selden etkilenen Roman kardeşlerimizin için yapılan konteyner kentin açışını, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle gerçekleştirdik. 
Misafirperverliklerinden dolayı Roman kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
Rabbim hem Zonguldak’ımızı hem de aziz vatanımızı bu tür afetlerden korusun” ifadelerini kullandı.

Devrek'te sürpriz başvuru: Uğur Erdem aday! Devrek'te sürpriz başvuru: Uğur Erdem aday!