Suriye değil, arka sokaklar! Suriye değil, arka sokaklar!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK üyesi Murat Kotra, MHP Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen Karali ve Kadın kolları başkanı Sebahat Altunkaya ile birlikte Ömer Selim Alan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

MYK Üyesi Murat Kotra, Cumhurittifakının Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan’ı tebrik ederek 2019 yılından beri Zonguldak’ta ittifak olmasından yana olduğunu söyledi. Ziyarette birlik mesajı veren Kotra, yaşanılabilir ve mutlu bir Zonguldak için doğru adresin burası olduğunun altını çizdi.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Murat Kotra’nın açıklaması şu şekilde;”Zonguldak'ta olmaktan dolayı çok mutluyum. Biliyorsunuz geçtiğimiz hafta  belediye başkan adaylarımız açıklanmaya başladı Zonguldak'ta da Belediye Başkanımız ve Belediye Başkan Adayımız Sayın Ömer Selim Alan olarak açıklandı. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi olarak adayımızı bir ziyaret etmek istedik, hayırlı olsun demek istedik. Hem seçim bölgem, hem görev bölgem. Ben 2019 yılından beri Zonguldak'ta ittifak olmalıydı diyen bir arkadaşınızım Tüm gazeteci arkadaşlarımıza, canlı yayınlarımızda da aynı şeyi söyledik onu oluşturduğumuz için de çok mutluyum. Ayrıca bir mutluluk duyuyorum ondan dolayı da. Şunu özellikle de belirtmek istiyorum Milliyetçi Hareket Partisi 2019 mahalli idareler seçimlerinde Türkiye genelinde 245 tane belediye kazandı. 245 belediye başkanımız da bizim için çok kıymetlidir, çok değerlidir, çok önemlidir. Sayın Ömer Selim Alan’ da o belediye başkanlarımız kadar aynı derecede önemlidir. Bizim için aynı derecede de kıymetlidir Sayın Başkanımıza inanıyoruz. Sayın Başkanımıza güveniyoruz. Zonguldak'ta yaptıkları projelerin devamı açısından merkezi hükümetle yerelin uyum içinde çalışmasından dolayı Zonguldak'ta çok daha başarılı işler olacak biliyoruz. Güzel bir Zonguldak, yaşanılabilir bir Zonguldak. Mutlu bir Zonguldak istiyoruz. O yüzden de adres burası adres Sayın Ömer Selim Alan. Allah razı olsun, biz başkanımızla birlikte inşallah 31 Mart akşamı  Zonguldak için hayırlı olanı kutlayacağız. Ondan yana inancımız tamdır. Ben Şubat ayında partimiz tarafından hem Ankara'da hem İstanbul'da görevlendirildim ama 1 Mart sabahı itibariyle  seçim gününe kadar sayın başkanımın yanında olacağım” dedi.