AK Parti Çaycuma eski İlçe Başkanı Bünyamin Bostancı, Çaycuma Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan vekilliği, Çaycuma Kızılay Başkanlığı gibi bir çok görevde bulunan Bünyamin Bostancı, yarın (Çarşamba günü) saat 13.00’te Atatürk Heykeli önünde aday adaylığını açıklayacağını söyledi.

Sosyal medya hesabında açıklama yapan Bünyamin Bostancı, “Saygıdeğer Çaycumalı hemşehrilerim ve yol arkadaşlarım,

İlk başvuru kadın adaydan geldi İlk başvuru kadın adaydan geldi

2002 yılında başladığım bu kutlu dava ve hizmet yolunda Ak Parti ilçe başkanlığı görevini üstlenerek adım attım. Ardından 2007'de milletvekili adaylığı süreci ve sonrasında ilçe başkanlığı görevimi tekrar üstlenme şansı buldum. Bu süreçte 3 yıl boyunca Kızılay Şube Başkanlığı görevini onurla yürüttüm.

22 yıllık esnaf ve sanatkarlar odası başkan vekilliği ve yönetim kurulu üyeliği gibi görevlerle, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, bu kutlu davanın hizmet eri olma şansını elde ettim. Şimdi ise AK Parti Çaycuma Belediye Başkan aday adayı olarak bu yola çıkmış bulunmaktayım.

22 Kasım 2023 tarihinde (yarın) saat 13.30'da Atatürk Heykeli önünde toplanarak Ak Parti ilçe başkanlığına müracaat başvurumu gerçekleştireceğim. Bu kutlu dava ve hizmet yolunda emek veren tüm teşkilat mensupları ile Çaycuma sevdalısı dostları ve arkadaşları, bu programa davet eder, hepinize selam ve saygılarımı sunarım”