AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, önceki dönem Milletvekilleri ve İl Başkanları ile yerel seçim değerlendirmesinde bulundu.
AK Parti Zonguldak 27. Dönem Milletvekili Hamdi Uçar’ın işletmeciliğini yaptığı Kozlu ÖZSÜT’te İl Başkanı Mustafa Çağlayan’ın daveti üzerine önceki dönem Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Hamdi Uçar, önceki dönem İl Başkanları Zeki Tosun ve Mehmet Celil Uzun bir araya gelerek yerel seçim süreci hakkında görüş alış verişinde bulundular.
AK Parti kurmaylarını uzun bir aradan sonra bir araya getiren İl Başkanı Çağlayan yaptığı değerlendirmede, “Partimizin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan Kıymetli İl başkanlarımız ile bir araya gelerek, önümüzdeki süreç ile ilgili fikir alış verişinde bulunduk.
Davamıza eşsiz katkılar vermiş olan, emeğiyle gayretiyle partimize hizmet etmiş İl Başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.
İl Başkanlıkları dönemlerinde, "kim var dendiğinde" sağına soluna bakmadan "ben varım diyen"yönetim kurulu üyelerimizi Saygı, sevgi ve hürmetle Yâd ediyorum.
Biz bu güne kadar girdiğimiz her mücadelede,sizlerin desteğini ve varlığını hissettik. Sizleri bir kez daha safları sıkılaştırmaya,Kol kola ,gönül gönüle yürümeye davet ediyorum.
Biz diyoruz ki;
Gönül gönüle verince Yol mu dayanır.
Kara günde dara koşan
Hem okuyup hem iyi yazan
Yiğit olup dağlar aşan
Dosta bizden selam olsun
Hakkımızda kelam eden
Dosta bizden selam olsun
Canımıza canlar katan
Dosta bizden selam olsun
Aşk ateşiyle yanmayan
Dost kapımıza varmasın
Doğru yoldan ayrılmayan
Dosta bizden selam olsun

Necdet Karaveli adaylık başvurusunda bulundu Necdet Karaveli adaylık başvurusunda bulundu