Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Zonguldak’ın artık Yaşanılabilir bir kent olması noktasında yapacaklarımızı 31 Marttan sonra bu görevi aldığımız da Zonguldak’ı değiştireceğimizi söylüyoruz. Sahada çok ciddi heyacan uyandırıyoruz”dedi. Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Selim Alan kendisini böyle savundu: İftira, kumpas, tezgah, karalama! Selim Alan kendisini böyle savundu: İftira, kumpas, tezgah, karalama!

Ziyarette konuşan Saadet Partisi Başkan Adayı Cem Dereli, “Acılık sanayi sitesinde ikinci turumuzu atıyoruz. İl turda göremediğimiz esnaf arkadaşlarımız vardı. Bugün biraz daha dolaşalım sanayide biraz daha hasbihal edelim ustalarımızı görelim istedik. Kendilerine kendimizi anlatıyoruz projelerimizi anlatıyoruz. Zonguldak’ın artık Yaşanılabilir bir kent olması noktasında yapacaklarımızı 31 Marttan sonra bu görevi aldığımız da Zonguldak’ı değiştireceğimizi söylüyoruz. Sahada çok ciddi heyacan uyandırıyoruz. Gerçekten durmadan yorulmadan diğer adaylara örnek olacak şekilde çalışmalarımızı yapıyoruz. Zonguldak’a bir heyacan getirdik. Diğer partilerin tarafları da söylüyorlar. Siz olmasanız diğer adayları sahada göremeyecektik diyorlar. Şimdiden bir heyecan ateşi yaktık. İnşallah bu ateşi 31 Marta kadar daha alevleyerek Saadet Partisi olarak Zonguldak Belediyesini alarak Türkiye’nin gündemine oturmasını sağlayacağız”dedi.

Esnaflar ise Başkan Adayı Dereli’ye çalışmalarında başarılar diledi.