6 yaşında evlendirme davasında sanıklar yeniden hakim karşısına çıkacak 6 yaşında evlendirme davasında sanıklar yeniden hakim karşısına çıkacak

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) Başkanı Nejdet Tıskaoğlu ve yönetim Kurulu Üyeleri Zonguldak'ta bir dizi ziyarette bulunurken, Zonguldak Vali Yardımcısı Muammer Balcı'yı da ziyaret ederek yapılacak 2.'cisi düzenlenecek Zonguldak Genel Ticaret Fuarı etkinlikleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundular.

ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, beraberinde bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri  Buğra Sayınkaplan, Remzi Toksöz, Osman Uğurlu, Mesut Şalvarlıoğlu, Kürşat Yağız, Halit Çevik ve Mehmet Tülübaş ile birlikte Zonguldak Vali Yardımcısı Muammer Blacı’yı makamında ziyaret etti. Zonguldak'ta ZONSİAD olarak geçtiğimiz yıl ilki gercekleştirilen Zonguldak Genel Ticaret Fuarı'nın ikincisi düzenlemek amacıyla harekete geçerken, Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu'nun ardından Vali Yardımcısı Muammer Balcı'yı ile görüştüler. Başkan Tıskaoğlu, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada önümüzdeki aylarda yapılması planlanan Ticaret Fuarı'yla ilgili iştişare yaptıklarını söyledi.