Zonguldak'ta koruma amaçlı imar planı onaylandı ve askıya çıkarıldı Zonguldak'ta koruma amaçlı imar planı onaylandı ve askıya çıkarıldı

Kızılay Uluslararası Göç Dairesi Genel Müdürlüğü görevine ZonguldakAlper Küçük getirildi.

ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Ereğli Kızılay İlçe Başkanı Kürşat Yağız ve Dernek Üyeleri Osman Uğurlu'ya, Savaş Bayrak'a ve Hakkı Sezer, Genel Müdür Alper Küçük’ü ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Ziyaret ilişkin açıklamada bulunan ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, “ Ankara'daki temaslarımızda Kızılay'ın Uluslararası Göç Dairesi Genel Müdürü Sayın Alper Küçük'ü de ziyarette bulunduk. Zonguldak Kilimli ilçesinden hemşehrimiz olması bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. İnsanlığa hizmet odaklı bu öncü ve güzide kuruluşumuzda görev alması bizleri çok mutlu etmiştir. Aynı zamanda, ziyaretimizde ZONSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Karadeniz Ereğli Kızılay ilçe başkanı Kürşat Yağız'a ve diğer dernek üyelerimiz Osman Uğurlu'ya, Savaş Bayrak'a ve Hakkı Sezer'e de teşekkürlerimi  iletiyorum. Bu anlamlı buluşma, ilçemiz ve derneğimiz adına önemli bir adımdır. Kızılay Uluslararası Göç Dairesi'nin değerli çalışmalarını yakından görmek ve desteklemek bize büyük bir ilham kaynağı olmuştur. Bu vesileyle, tüm çalışanlarına ve destek verenlere minnettarlığımı belirtmek isterim” dedi.