Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem bugün Yenimahalle’de vatandaşlarla bir araya geldi.

Son Dakika: Merkez İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu'ndan şok istifa! Son Dakika: Merkez İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu'ndan şok istifa!

Gerek ön seçim sürecinde gerekse aday olduktan sonra Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile telefonda karşılıklı görüşerek birbirlerini tebrik ettiklerini ve kendisine sosyal medyadan centilmenlik çağrısı yaptığını hatırlatan Tahsin Erdem, buna rağmen son günlerde basın üzerinden aleyhinde yürütülen karalama kampanyalarına değinerek şunları söyledi: 
CHP gelirse yatırımlar durur,belediye maaş ödeyemez demek siyasi şantajdan başka bir şey değildir. Ne yapacaklar mesela?  Nasıl bir belediye başkanlığı yaptın ki, 1 Nisan’da beldiye maaş ödeyemeyecek durumda olacak. Bunlar kesinlikle yalan. 1 Nisan’da belediyenin kasalarını mı boşaltacaklar mesela? Bizim Zonguldak halkındaki karşılığımızı görünce korku ve hezeyana kapıldılar. Ortada kendi işçisiyle bile barışamayan bir belediye başkanı var” dedi

Toplantıya katılan mahalle sakinlerine teşekkür eden Erdem yerel seçimlerde  desteklerini istedi