Zonguldak’ta çevre yolu ve yan kol bağlantıları trafiğe açıldı Zonguldak’ta çevre yolu ve yan kol bağlantıları trafiğe açıldı

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Ömer Selim Alan’ın Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli’nin halkın gönlünden karşılık bulmasından dolayı özür dilediğini ve bu özürünün halk tarafından samimi gelmediğini belirtti.

Başkan Erol açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “5 senedir küçük büyük herkese tepeden bakan gönüllerini kıran, sürekli bir şekilde onları rencide eden, yönetim anlayışı sergileyen belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli’nin halkın gönlünde karşılık bulduğundan dolayı böyle bir özür dileme ve tövbe etme haline bürünmüştür. Ben şunu ifade etmek isterim ki Zonguldaklının kırılan kalpleri Ömer Selim Alan tarafından değil Cem Dereli tarafından onarılacaktır. Aynı zamanda kendisinin yakın çalışma ekibi tarafından kendisine tavsiye edilen bu özür dileme halinin Zonguldaklılar tarafından samimi bulunmadığını ifade etmek isterim”dedi.