Ereğli Belediye Başkan Aday Adaylığı çalışmaları sırasında Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, kendisinden destek isteyen Fatih Çakır için övgü dolu sözler sarf etti.

Fatih Çakır’ın başarılı işler yaptığına şahidiz

Tehdit edilen işçilere sendika sözü verdi! Tehdit edilen işçilere sendika sözü verdi!

Civelek, “Senelerdir AK Parti’ye gönül vermiş biri olarak başarılı işler yaptığınıza şahidiz. İnşallah bu görevinizin tamamını da getirirsiniz. Bu medeni cesarettir sizi tebrik ediyorum. Başkan olmak öyle kolay değildir. Allah yolunuzu açık etsin” dedi.

Çakır ise “şoför esnafı Ereğli’mizin olmazsa olmazıdır. Bu şehri gerçekten birlikte yönetmeyi düşündüğümüz sivil toplum kuruluşudur. Bölgede çok ciddi bir ağırlığı olan bir Odadır. Bu yüzden, aday adaylık sürecinde kendilerini ziyaret etmek istedim.
Şehri tanıyoruz. Yaptığımız görevler neticesinde Ereğli’nin tüm sorunlarına vakıfız. Bunları çözecek enerjimiz, birikimimiz ve tecrübemiz var. Doğup büyüdüğümüz şehir Ereğli’mize hizmet etmek istiyoruz. Mevla’m hakkımızda hayırlısını versin” ifadelerini kullandı.

Ereğli’mizi yeni yüzyıla hazırlamamız lazım…

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Civelek’in ardından Kdz. Ereğli MÜSİAD Şube Başkanı Kemal Gülbay’ı ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı M. Fatih Çakır, “Şehri birlikte yönetme parolası ile çıktığımız bu yolda, köşe taşlarından bir tanesi de mutlaka MÜSİAD olacaktır. Şehrin ekonomik kalkınmasında iş insanlarımız yadsınamaz değere sahiptir. Bu anlamda biz MÜSİAD’ı ve üyelerini önemsiyoruz. Bende bir MÜSİAD üyesi olarak bunu ifade etmek istiyorum. Yapılacaklar belli. Türkiye’nin yeni yüzyılı olduğu gibi Ereğli’mizin de yeni yüzyıla hazırlanması lazım. Bundan öncekileri bu dönemde bırakıp önümüze bakıp Ereğli’mizi yeni yüzyıla hazırlamamız lazım. Eksiklerimizi hep birlikte istişare ile gidermek lazım”  dedi.

Gülbay’dan Çakır’a destek…

MÜSİAD Şube Başkanı Kemal Gülbay ise Çakır’a başarı temennisinde bulunarak, “Çıktığınız bu yolda Rab’bim muvaffakiyet eylesin. İnşallah her şey gönlünüzce olur. Ereğli’nin tüm sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti gözetmeden birliktelik olarak başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum. Bir süredir duraklama dönemindeyiz. Ereğli, umarım yıllar sonra bir ivme kazanır. İnşallah bu ivmenin bir parçası da siz olursunuz” diye konuştu.