Açılışta konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanı Devrim Dural, halktan yana politikalarla Zonguldak Belediyesi’ni yeniden kazanacaklarını belirterek, “Ranttan yana değil halktan yana politikalarla hizmetinizde olacağız” dedi.

Çok sayıda ilaç içerek intihar girişiminde bulundu Çok sayıda ilaç içerek intihar girişiminde bulundu

Daha sonra söz alan Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem, Zonguldak Belediyesinin son beş yılda AKP ile büyük bir hayal kırıklığına uğradığına vurgu yaparak, “ Zonguldak Belediyesinde yaşanan beş yıllık hayal kırıklığına son vermek için buradayım. Son beş yıldır Zonguldak Belediyesini idare etmeye çalışan Selim Alan, ‘Daha yeni başlıyoruz’ diyor. Biz ise yeni başarı hikayeleri yazmaya geliyoruz. Sosyal demokrat belediyeler müsrif değildir, sosyal demokrat belediyeler şeffaftır, sosyal demokrat belediyeler ortak aklın ürünüdür. Gittiğimiz her mahallede bizi kucaklayan halkımıza teşekkür ediyorum. Liyâkatli, hesap veren kadrolarla bu güvene layık olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.
Cumhuriyet Halk Partisi eski il ve ilçe merkez başkanlarının, gençlik ve kadın kollarımızın da katıldığı açılışın ardından Tahsin Erdem ve beraberindekiler vatandaşlarla bir süre sohbet etti.