'Yolsuzluklarla anılan Devrek Belediyesi'ne saygınlık kazandıracağız' 'Yolsuzluklarla anılan Devrek Belediyesi'ne saygınlık kazandıracağız'

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti Devrek Belediye Başkan adayı Özcan Ulupınar’ın adaylığının ilan edilmesinin ardından açıklamada bulundu. Daha önce Zonguldak Belediye Başkan adaylığı için de kulislerde adı geçen Ulupınar, Devrek’ten aday gösterildi. AK Parti İl Başkanı Çağlayan, Ulupınar’ın siyasinden faydalanılması gerektiğini belirterek: “Özcan Ulupınar'ın merkezde adı geçti ancak Devrek'ten aday oldu. Özcan Ulupınar bizim için çok kıymetlidir. Daha önce milletvekilliğimizi ve belediye başkanlığımızı yapmış onun tecrübesinden faydalanması gerekiyordu.
Zonguldak merkez'de de adı geçti ancak genel merkezimiz burada mevcut belediye başkanımızla Devrek'te de Özcan beyle yola devam etmek kararı almıştır.
Devrek'te çok büyük sıkıntılar var. Devrek'teki sorunları ancak Özcan bey gibi sevilen ve tecrübeli bir isim halledebilir.
Gerek yatırımsal gerekse adliyeye intikal eden sorunlar var. Bu noktada Özcan bey Devrek için isabet olmuştur.” dedi.