Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem, bugün Asma Taksi Durağını ziyaret ederek taksici esnafının sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu ve ilçe yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette, kent merkezindeki trafik keşmekeşine son vermek için  ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade eden Tahsin Erdem,“Trafik, şehrimizde en başta gelen problemlerden biri. Bu durum hem vatandaşlarımızı hem de şoför esnafımızın ticaretini olumsuz etkiliyor.

Çatlak derinleşiyor: MHP'yi yok sayan AK Parti'yi bu kez MHP yok saydı! Çatlak derinleşiyor: MHP'yi yok sayan AK Parti'yi bu kez MHP yok saydı!

Taksicilerimizin ve vatandaşlarımızın daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilmeleri için alternatifleri değerlendiriyoruz. Paydaşlarımızla birlikte trafiğe nefes aldıracak çağdaş çözümler getireceğiz. Bu konuyla ilgili uzman arkadaşlarımızla proje çalışmalarımız devam ediyor. Çok yakında trafikle ilgili projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız” şeklinde konuştu.