Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Zonguldaklıların teveccühü ile bir yola çıktık. Bende Çaycuma’nın bir hemşerisiyim. Orada dükkanım var. Hem sizleri tanımak bu süreçte daha sık biraya gelmek istiyoruz. Çaycuma bizim için özel”dedi.

Küskün, kırgın, hakarete uğramış, terslenmiş, horlanmış, tehdit edilmiş 2382 kişi var! Küskün, kırgın, hakarete uğramış, terslenmiş, horlanmış, tehdit edilmiş 2382 kişi var!

Ziyarette Çaycuma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Erken Üstüntaş ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Kabülünüz için teşekkür ediyoruz. Hemşeri derneklerini geziyoruz. Çaycumayı yakınen biliyorum. Sizin yapmış olduğunuz sivil toplum çalışması önemli. Zonguldaklıların teveccühü ile bir yola çıktık. Bende Çaycuma’nın bir hemşerisiyim. Orada dükkanım var.Hem sizleri tanımak bu süreçte daha sık biraya gelmek istiyoruz. Çaycuma bizim için özel”dedi.

Çaycuma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Erken Üstüntaş ziyaretleri için Saadet Partisine teşekkür ederek yerel seçimlerde başarılar diledi.

Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.